Напрямки

Діагностика і лікування в Ізраїлі

Лечение в ИзраилеAllBestMed – це офіційне сертифіковане представництво клініки Carmel в Україні. Наша компанія – не посередник, тому оплата послуг проводиться безпосередньо з клінікою. Ми займаємося вирішенням всіх питань, що сприяють якнайшвидшому вильоту пацієнта на діагностику та лікування в Ізраїлі.


Клініка Carmel - це величезна клініка, заснована в 1977 році і розташована в північній частині Ізраїлю. Щорічно приймальний спокій відвідують 80 000 чоловік, з яких близько 37 000 госпіталізуються, проводиться понад 22 000 операцій, клініка обслуговує жителів усієї частини півночі Ізраїлю. Також у відділеннях клініки ведеться активна наукова діяльність спільно з ізраїльським Інститутом Технологій «Техніон», відомим на весь світ.

У клініці Carmel використовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Після того, як ваша медична інформація потрапляє в клініку, збирається консиліум лікарів-фахівців різних напрямків: терапевти, діагности, хірурги, онкологи і т.д. На підставі рішення консиліуму призначається лікування, а також його вартість. Саме такий підхід гарантує нашим пацієнтам максимально швидке і якісне лікування.

Серед високорозвинених країн медицина Ізраїлю по праву займає одне з провідних місць. В Ізраїлі ведуться розробки нових технологій і лікарських препаратів для медицини. За успішностю лікування деяких захворювань Ізраїль набагато випереджає інші країни. Наприклад, медицині Ізраїлю немає рівних у лікуванні безпліддя і штучному заплідненні - навіть лікарі з Америки та країн Європи щорічно приїжджають до Ізраїлю для навчання в цій області медицини. Величезну увагу медицина Ізраїлю уділяє проблемі лікування раку. Доказом успішності і професіоналізму лікарів в області лікування раку є той факт, що за статистикою в Ізраїлі найнижча смертність населення від раку. Використання новітніх технологій, високий професіоналізм лікарів, якісна діагностика і результативне лікування - це і є медицина Ізраїлю.

Важливим є і географічне розташування країни. Сам клімат Ізраїлю дуже сприятливо впливає на одужання пацієнтів. Лікування на Мертвому Морі в Ізраїлі з кожним роком все більше користується попитом серед жителів Європи і країн СНД. Мертве море - це унікальне природне джерело здоров'я і довголіття. Лікування захворювань шкіри, опорно-рухового апарату та захворювань нервової системи на Мертвому Морі просто вражає своєю результативністю.

Оскільки кількість пацієнтів з України, які бажають пройти лікування в Ізраїлі, щороку стає все більше, було створено наше офіційне представництво клініки «Carmel» в Україні. Розуміючи, що час звернення на лікування є головним чинником на шляху до успішного одужання, наші співробітники допоможуть Вам в найкоротші терміни зібрати і правильно підготувати всю необхідну медичну документацію, нададуть допомогу у вирішенні всіх виникаючих питань, проведуть необхідні консультації.

AllBestMed – диагностика и лечение в Израиле без посредников!

Консультація фахівця

Код з малюнку: