Напрямки

Педіатрія

Якщо Ви ще шукаєте для себе вагомі та переконливі аргументи на користь лікування в Ізраїлі, то ми хочемо звернути Вашу увагу на історичні витоки ізраїльських лікарів.

33 століття як єврейський народ пішов за Мойсеєм із Єгипту "пізнав всю мудрість єгипетську". З тих пір вони були розкидані по світу, але завжди старанно вивчали медицину країн, що дали їм притулок. Вихідці цього народу займали посади лікарів в християнських державах, при дворах турецьких султанів, римських пап, в царській Росії.

Ще прославлений філософ Р. Бекон стверджував, що для пізнання професії лікаря необхідно знання івриту. Зараз Ізраїль є цілковитою збіркою всього нового і суперсучасного, що можна знайти в медицині на планеті Земля. У ХХ столітті - 1/3 нобелівських премій по медицині отримана єврейськими лікарями.

Особливе відношення в Ізраїлі до дітей, особливо до їх здоров'я. Педіатрія, найбільш фінансована, область медицини. При кожному напрямку, в будь-якій галузі медицини є педіатричне (дитяче) відділення.

У медичному центрі Ізраїлю Кармель, крім самого лікування, вивчають причини розвитку дитячих хвороб, дитячий організм і вплив на нього зовнішніх подразників (харчування, навколишнє середовище, побутова хімія, спосіб життя).

Все передове з обладнання зібрано саме у нас. Тут можна пройти всілякі тести (у т.ч. алергічні), полісомнографію (дослідження сну дитини), дослідження поту, імунної системи, ендоскопічне дослідження. Також тут можна прийняти сірчані ванни (для зміцнення кровоносної системи), пройти манометричні дослідження стравоходу, можливе використання пневмококової вакцини (проти грипу), проводиться практика обмеженого вживання антибіотиків. У центрі успішно лікуються дуже рідкісні захворювання:

 • Пухлина мозку
 • Лімфобластна лімфома
 • Гострий лейкоз і лейкоз
 • Ретинобластома
 • Пухлина Вільмса
 • Хвороба Ходжкіна
 • Саркома Юінга
 • Вітіліго
 • Дитячий сколіоз
 • Нейродерміт
 • Псоріаз

До дітей тут підходять з особливою педантичністю. Навіть у самій педіатрії вік пацієнтів розбивають на групи. Від 0 до 1 року - грудний вік, від 1 року до 5 років - молодша група, від 5 до 12 років - старша група, від 12 до 17 років - підліткова група. У кожній із груп є свої особливості організму, які враховують при лікуванні. А так як ми всі тата й мами, то все краще хочемо для своїх дітей і, звичайно ж, при виборі медичного закладу, враховуємо всі нюанси і тонкощі, застосовувані тут фахівцями.

Лікування в клініці проходить в усіх напрямках медицини.

Неврологія

Лікування епілепсії, конвульсій і судом, пухлин мозку, церебрального паралічу, затримки розумового розвитку.

Лор-фахівці

Інфекції вух, слинотеча, проблеми хрипоти, синусит, порушення зі слухом, пневмонія у новонароджених (одна з причин високої смертності у немовлят).

Пульмонологія

Захворювання верхніх дихальних шляхів, бронхіальної астми

Нейрохірургія

Пересадка кісткового мозку

Гастроентерологія

Гастро-онкологія

Онко-ортопедичне

Лікування дитячого діабету

Дитяча стоматологія

Інфекційне дитяче відділення

Клініка FMF і клініка суглобів

Відділення нефрології та підвищеного тиску

Очне відділення

Акушерське відділення

Практикується корекція аритмії немовляти ще всередині мами. Виявляються патології ненародженого немовляти і плануються операції, які проводяться відразу після народження.

Відділення недоношених немовлят

Відділення урології

Відділення гемато-онкології

Після проведення лікувальних процедур або операцій наша клініка пропонує кілька видів реабілітації (залежно від захворювання):

 • геріатрична (геріатрія - захворювання людей похилого віку),
 • спортивна,
 • неврологічна реабілітація (після інсультів, ДТП),
 • ортопедична.

Також у центрі працюють дитячі психіатри, спеціалісти з лікувальної гімнастики, дієтологи, масажисти. Проводиться індивідуальна реабілітація для інвалідів дитинства.

"Лікує хворобу лікар, але виліковує природа", - говорив Гіппократ. Тому, приїхавши на лікування в Ізраїль, Ви повинні розуміти, що величезну користь Вашій дитині тут принесе, не в останню чергу і природа.

Мертве море - ось воістину перлина Ізраїлю! Сонце - 330 днів на рік.

Повітря - природний і постійний інгалятор, в якому не міститься алергенів. Він наповнений негативно зарядженими іонами, що дуже корисно для дітей з легеневими захворюваннями. Атмосфера містить бром (в 10 разів більше ніж будь-де на Землі), а це бальзам при ангінах, простудах, бронхітах, бронхіальній астмі, грипі, неврозах.

Прийнявши Вашої дитини у себе, ми подбаємо і про Вас.

Служіння дітям, а значить майбутньому, - ось девіз наших фахівців!


Статті на тему:

  Записей не найдено.

Консультація фахівця

Код з малюнку: